POJISTNÁ UDÁLOST
PORADENSTVÍ


Vše zařídíme za vás
Co to znamená?

Pro vyřešení pojistné události nám jen pošlete mailem potřebné doklady. My vše nahlásíme vaší pojišťovně, provedeme nezbytnou fotodokumentaci škody, vyměníme / opravíme sklo a podklady k proplacení škody pojišťovnou jí odešleme.

Standardně nám pro úspěšné vyřízení většiny pojistných událostí za naše klienty stačí:

  • VTP – velký technický průkaz poškozeného vozidla
  • ŘIDIČSKÝ PRŮKAZ toho, kdo řídil auto v době vzniku pojistné události, stačí i oboustranná kopie mailem
  • POJISTNÁ SMLOUVA – ideálně, nebo doklad o povinném ručení (tzv. zelená karta)

Jsme schopni vám poradit i v případě poškození nepojištěných skel a tyto opravy a výměny také zrealizovat za výhodné ceny.

Pro bližší informace nás kontaktujte.

100%

KVALITA SKEL

100%

KVALITA CHEMIE A LEPIDEL

100%

DODRŽENÍ TECHNOLOGICKÝCH POSTUPŮ

Kompletní nabídka služeb

Provádíme výměny skel na všech typech vozidel včetně stavebních strojů. Osobní i nákladní vozy, dodávky, autobusy, jeřáby, bagry.

Profesionální opravy poškození čelních skel. Jde o schválený zákrok proplácený pojišťovnami a uznávaný na technických kontrolách. Při splnění všech podmínek odjíždíte za 30 minut.

Použitím speciálního lepidla je doba jeho schnutí zkrácena na minimum při 100% zachování kvality a pevnosti. Odjíždíte již za 2 hodiny.

Kompletně za vás vyřídíme vše potřebné od prohlídky, přes komunikaci s pojišťovnou až po samotnou výměnu. Poradíme jak správně postupovat v konkrétních případech.

Po dohodě vyměníme nebo opravíme poškozené sklo u vás doma nebo ve firmě. Šetříme tak nejen váš čas.

Inteligentní systémy ve vozidlech nám usnadňují život a zvyšují bezpečnost v provozu. Aby opravdu fungovaly, musejí být správně zkalibrované. Kalibrace je důležitá například po nehodě, nebo právě výměně skla. Zavolejte nám, rádi vám sdělíme bližší informace.

Používáme pouze kvalitní fólie schválené ministerstvem dopravy ČR. Samozřejmostí jsou všchny certifikáty + atesty. Instalace proškoleným technikem probíhá bez nutnosti demontáže skel.

Ochrana laku,změna barvy vozu, částečný polep,to vše vám můžeme nabídnout. Profesionalita a letitá praxe, více info na: +420 602 116 030.

Na své auto můžete počkat i u nás. K dispozici je vám koutek s WI-FI připojením a výborná italská káva značky Pavin Café zdarma. Po celou dobu opravy máte své auto na očích.

+420 777 041 043

INFO@AUTOSKLOBRNO.COM

AREAL MATE
HAVRÁNKOVA 30/11
619 00 BRNO

OTEVÍRACÍ DOBA
PO – PÁ 8.00 – 16.00
Po dohodě lze i mimo pracovní dobu.

Webové stránky vytvořil www.webymarketing.cz
Přejít nahoru