MOBILNÍ SERVIS


Vyměnit nebo
opravit sklo můžeme i u vás

Vyměnit nebo opravit sklo můžeme i u vás doma nebo na firmě. Šetříme tak nejen váš čas, ale i peníze. To platí zejména u firemních rozvozových aut, kde je každá vynucená odstávka finanční ztrátou.

Takto přijedeme k vám do firmy, sklo vyměníme a za pár hodin už může být vaše dodávka, bagr, nebo auto zpět na silnici. Pro fyzické osoby je tato služba vhodná při vážném celkovém poškození skla, kdy je znemožněn bezpečný výhled ven. Např. rozbití kusem ledu ze střechy.

K výměně u vás nepotřebujeme žádné zvláštní podmínky. Ideální je samozřejmě garáž, nebo alespoň kryté stání (při nepřízni počasí), kde bude dostatečný prostor k pohybu okolo auta v místě výměny skla. Nejčastěji tedy v přední části auta a to cca 3 m. Okolní teplota prostředí nesmí být nižší než 5 stupňů nad nulou.

V případě zájmu o mobilní výměnu / opravu nás kontaktujte.

100%

KVALITA SKEL

100%

KVALITA CHEMIE A LEPIDEL

100%

DODRŽENÍ TECHNOLOGICKÝCH POSTUPŮ

Kompletní nabídka služeb

Provádíme výměny skel na všech typech vozidel včetně stavebních strojů. Osobní i nákladní vozy, dodávky, autobusy, jeřáby, bagry.

Profesionální opravy poškození čelních skel. Jde o schválený zákrok proplácený pojišťovnami a uznávaný na technických kontrolách. Při splnění všech podmínek odjíždíte za 30 minut.

Použitím speciálního lepidla je doba jeho schnutí zkrácena na minimum při 100% zachování kvality a pevnosti. Odjíždíte již za 2 hodiny.

Kompletně za vás vyřídíme vše potřebné od prohlídky, přes komunikaci s pojišťovnou až po samotnou výměnu. Poradíme jak správně postupovat v konkrétních případech.

Po dohodě vyměníme nebo opravíme poškozené sklo u vás doma nebo ve firmě. Šetříme tak nejen váš čas.

Inteligentní systémy ve vozidlech nám usnadňují život a zvyšují bezpečnost v provozu. Aby opravdu fungovaly, musejí být správně zkalibrované. Kalibrace je důležitá například po nehodě, nebo právě výměně skla. Zavolejte nám, rádi vám sdělíme bližší informace.

Používáme pouze kvalitní fólie schválené ministerstvem dopravy ČR. Samozřejmostí jsou všchny certifikáty + atesty. Instalace proškoleným technikem probíhá bez nutnosti demontáže skel.

Ochrana laku,změna barvy vozu, částečný polep,to vše vám můžeme nabídnout. Profesionalita a letitá praxe, více info na: +420 602 116 030.

Na své auto můžete počkat i u nás. K dispozici je vám koutek s WI-FI připojením a výborná italská káva značky Pavin Café zdarma. Po celou dobu opravy máte své auto na očích.

+420 777 041 043

INFO@AUTOSKLOBRNO.COM

AREAL MATE
HAVRÁNKOVA 30/11
619 00 BRNO

OTEVÍRACÍ DOBA
PO – PÁ 8.00 – 16.00
Po dohodě lze i mimo pracovní dobu.

Webové stránky vytvořil www.webymarketing.cz
Přejít nahoru