AUTOFÓLIE
TÓNOVÁNÍ SKEL


Provádí náš partner v naší provozovně >> www.redheadwrap.cz

kvalitní schválené 
a certifikované fólie

Používáme pouze kvalitní schválené a certifikované fólie ( osvědčení je samozřejmostí), vyznačující se výjímečnou čirostí a výborným průhledem u tmavých odstínů i v noci. Záruka na stálobarevnost a neměnnost technických parametrů fólií udávaná výrobcem je 10let.

Samozřejmostí je tónování bez demontáže skel, nebo interiéru a z jednoho kusu fólie. Na výběr máme ze tří odstínů tmavosti skladem – černé, střední, světlé.


Od “B” sloupku dozadu můžete mít jakoukoliv tmavost si přejete.
Jedinnou podmínkou je aby fólie byly schválené ministrstvem dopravy, opatřené atestačními štítky, průvodní kartičkou a instalovány na povolená skla. Povolená skla jsou všechna od B sloupku dozadu. Takovéto fólie jsou respektovány policií i na technických kontrolách.

Doba realizace jednoho auta je cca 4 – 5 hodin.

V případě zájmu o bližší informace a cenu fólií na vaše auto nás kontaktujte.

100%

KVALITA SKEL

100%

KVALITA CHEMIE A LEPIDEL

100%

DODRŽENÍ TECHNOLOGICKÝCH POSTUPŮ

Kompletní nabídka služeb

Provádíme výměny skel na všech typech vozidel včetně stavebních strojů. Osobní i nákladní vozy, dodávky, autobusy, jeřáby, bagry.

Profesionální opravy poškození čelních skel. Jde o schválený zákrok proplácený pojišťovnami a uznávaný na technických kontrolách. Při splnění všech podmínek odjíždíte za 30 minut.

Použitím speciálního lepidla je doba jeho schnutí zkrácena na minimum při 100% zachování kvality a pevnosti. Odjíždíte již za 2 hodiny.

Kompletně za vás vyřídíme vše potřebné od prohlídky, přes komunikaci s pojišťovnou až po samotnou výměnu. Poradíme jak správně postupovat v konkrétních případech.

Po dohodě vyměníme nebo opravíme poškozené sklo u vás doma nebo ve firmě. Šetříme tak nejen váš čas.

Inteligentní systémy ve vozidlech nám usnadňují život a zvyšují bezpečnost v provozu. Aby opravdu fungovaly, musejí být správně zkalibrované. Kalibrace je důležitá například po nehodě, nebo právě výměně skla. Zavolejte nám, rádi vám sdělíme bližší informace.

Používáme pouze kvalitní fólie schválené ministerstvem dopravy ČR. Samozřejmostí jsou všchny certifikáty + atesty. Instalace proškoleným technikem probíhá bez nutnosti demontáže skel.

Ochrana laku,změna barvy vozu, částečný polep,to vše vám můžeme nabídnout. Profesionalita a letitá praxe, více info na: +420 602 116 030.

Na své auto můžete počkat i u nás. K dispozici je vám koutek s WI-FI připojením a výborná italská káva značky Pavin Café zdarma. Po celou dobu opravy máte své auto na očích.

+420 777 041 043

INFO@AUTOSKLOBRNO.COM

AREAL MATE
HAVRÁNKOVA 30/11
619 00 BRNO

OTEVÍRACÍ DOBA
PO – PÁ 8.00 – 16.00
Po dohodě lze i mimo pracovní dobu.

Webové stránky vytvořil www.webymarketing.cz
Přejít nahoru