O nás

AUTOSKLOBRNO.COM


Specialista na spokojené zákazníky

naše
filozofie

JSME TU PRO VÁS A CO DĚLÁME NÁS BAVÍ

Toto jsou základní kameny naší filozofie. Z nich jasně vyplývá náš postoj a přístup k vám , našim klientům i k práci samotné. V tomto oboru se pohybujeme již řadu let. Neopíráme se však jen o staré, jednou nabité zkušenosti. Naopak. Rozvíjíme se, sledujeme novinky v oboru a neustále se učíme a zdokonalujeme. Díky tomu jdeme cestou dlouhodobě udržitelné vysoké kvality nabízených služeb a produktů.

Naši klienti nám dávají práci, která nás baví. Proto si jich velmi vážíme a děkujeme za to.

naše
prostory

Naše prostory se nachází v uzavřeném, 24 hodin hlídaném areálu.

Průměrná doba
opravy trvá 3 hodiny

K dispozici je Vám příjemné posezení s Wifi připojením zdarma. Můžete tak po celou dobu výměny zůstat u svého auta a tento čas smysluplně využít. Případné čekání vám rádi zpříjemníme šálkem kvalitní italské kávy Pavin Café zdarma.

Praxe
od roku 2006

Nezáleží na tom jestli potřebujete sklo opravit, vyměnit nebo jen konzultovat pojistnou událost. Vám i vašemu autu se bude věnovat zkušený technik s letitou praxí v oboru.

garance
kvality

Maximální péči a pozornost věnujeme každému autu bez rozdílu jeho stáří nebo ceny. Zakládáme si na preciznosti provedení, striktním dodržování technologických postupů a používání kvalitních materiálů.

individuální
přístup

Ke každému klientovi i zakázce přistupujeme individuálně. Snažíme se vám vždy vyjít vstříc v rámci termínu opravy i času vyzvednutí auta.

+420 777 041 043

INFO@AUTOSKLOBRNO.COM

AREAL MATE
HAVRÁNKOVA 30/11
619 00 BRNO

OTEVÍRACÍ DOBA
PO – PÁ 8.00 – 16.00
Po dohodě lze i mimo pracovní dobu.

Webové stránky vytvořil www.webymarketing.cz
Přejít nahoru