KALIBRACE JÍZDNÍCH
ASISTENTŮ (IVIS, ADAS)


Inteligentní 
dopravní systémy

Inteligentní dopravní systémy ve vozidlech mají usnadnit ovládání vozidla a také zvýšit bezpečnost provozu.

Tyto systémy se dělí na IVIS a ADAS. IVIS systémy řidiči poskytují potřebné informace. ADAS systémy zasahují do řízení vozidla a tak mají také i přímý vliv na bezpečnost.

Je třeba si uvědomit, že zodpovědnost za bezpečnou jízdu má vždy řidič vozidla. Je tedy nutností mít tyto systémy funkční a zkalibrované. Pokud nefungují správně (např. vlivem nehody ), mohou pak být pro uživatele rizikem.

A právě s touto problematikou se na nás můžete obrátit. Naše kalibrační jednotky RCCS nastaví dopravní systémy a asistenty ve vašem vozidle naprosto spolehlivě.

Pro kalibraci požíváme nejmodernější kalibrační jednotku RCCS obsluhovanou proškoleným technikem. Po kalibraci u nás, máte jistotu, že vše je nastaveno správně.

V tom případě jsou pak tyto moderní systémy opět vaším spolehlivým pomocníkem v provozu i na cestách.

Pro více informací nebo sjednání termínu nás kontaktujte.

100%

KVALITA SKEL

100%

KVALITA CHEMIE A LEPIDEL

100%

DODRŽENÍ TECHNOLOGICKÝCH POSTUPŮ

Kompletní nabídka služeb

Provádíme výměny skel na všech typech vozidel včetně stavebních strojů. Osobní i nákladní vozy, dodávky, autobusy, jeřáby, bagry.

Profesionální opravy poškození čelních skel. Jde o schválený zákrok proplácený pojišťovnami a uznávaný na technických kontrolách. Při splnění všech podmínek odjíždíte za 30 minut.

Použitím speciálního lepidla je doba jeho schnutí zkrácena na minimum při 100% zachování kvality a pevnosti. Odjíždíte již za 2 hodiny.

Kompletně za vás vyřídíme vše potřebné od prohlídky, přes komunikaci s pojišťovnou až po samotnou výměnu. Poradíme jak správně postupovat v konkrétních případech.

Po dohodě vyměníme nebo opravíme poškozené sklo u vás doma nebo ve firmě. Šetříme tak nejen váš čas.

Inteligentní systémy ve vozidlech nám usnadňují život a zvyšují bezpečnost v provozu. Aby opravdu fungovaly, musejí být správně zkalibrované. Kalibrace je důležitá například po nehodě, nebo právě výměně skla. Zavolejte nám, rádi vám sdělíme bližší informace.

Používáme pouze kvalitní fólie schválené ministerstvem dopravy ČR. Samozřejmostí jsou všchny certifikáty + atesty. Instalace proškoleným technikem probíhá bez nutnosti demontáže skel.

Ochrana laku,změna barvy vozu, částečný polep,to vše vám můžeme nabídnout. Profesionalita a letitá praxe, více info na: +420 602 116 030.

Na své auto můžete počkat i u nás. K dispozici je vám koutek s WI-FI připojením a výborná italská káva značky Pavin Café zdarma. Po celou dobu opravy máte své auto na očích.

+420 777 041 043

INFO@AUTOSKLOBRNO.COM

AREAL MATE
HAVRÁNKOVA 30/11
619 00 BRNO

OTEVÍRACÍ DOBA
PO – PÁ 8.00 – 16.00
Po dohodě lze i mimo pracovní dobu.

Webové stránky vytvořil www.webymarketing.cz
Přejít nahoru