Výměna
z povinného ručení

Jedná se o případ poškození skla kamínkem (nebo třeba kusem ledu), který odletí z auta před vámi. Může to být i z auta, které vás míjí v protisměru.
V případě splnění všech podmínek je výměna takto poškozeného skla zdarma a hradí ho plně pojišťovna viníka.

Jednou z podmínek uznání pojišťovnou je to, že musíte jednoznačně a nade vší pochybnost prokázat, že k poškození skutečně došlo kamínkem, nebo ledem od vámi uvedeného auta.

Toto je i v případě že máte v autě kameru často velmi obtížné. Čestné prohlášení a přiznání se “viníka” ke způsobení škody pojišťovně k uznání a proplacení pojistné události nestačí.

V případě zájmu o bližší informace nás kontaktujte.

100%

kvalita skel

100%

kvalita lepidel a chemie

100%

dodržení technologických postupů

Provádíme výměny skel na všech typech vozidel včetně stavebních strojů.
Osobní i náhladní vozy, dodávky, autobusy, jeřáby, bagry.

Profesionální opravy poškození čelních skel. Jde o schválený zákrok proplácený pojišťovnami a uznávaný na technických kontrolách. Při splnění všech podmínek odjíždíte za 30 minut.

Použitím speciálního lepidla je doba jeho schnutí zkrácena na minimum při 100% zachování kvality a pevnosti. Odjíždíte již za 2 hodiny.

Kompletně za vás vyřídíme vše potřebné od prohlídky, přes komunikaci s pojišťovnou až po samotnou výměnu. Poradíme jak správně postupovat v konkrétních případech.

Po dohodě vyměníme nebo opravíme poškozené sklo u vás doma nebo ve firmě. Šetříme tak nejen váš čas.

Na úhradu výměny nebo opravy poškozeného skla můžete uplatnit povinné ručení. Je třeba však splnit podmínky dané vaší pojišťovnou. Zavolejte nám, rádi vám sdělíme bližší informace.

Používáme pouze kvalitní fólie schválené ministerstvem dopravy ČR.
Samozřejmostí jsou všchny certifikáty + atesty. Instalace proškoleným technikem probíhá bez nutnosti demontáže skel.

Kompletní autoservis a pneuservis poskytujeme pouze na pobočce Brno - Venkov, LAŽÁNKY.
V případě zájmu o tyto služby volejte: +420 737 468 089

Na své auto můžete počkat i u nás. K dispozici je vám koutek s WI-FI připojením a výborná italská káva značky Pavin Café zdarma. Po celou dobu opravy máte své auto na očích.