Naše
filozofie

jsme tu pro vás a co děláme nás baví

Toto jsou záklaní kameny naší filozofie. Z nich jasně vyplývá náš postoj a přístup k vám , našim klientům i k práci samotné. V tomto oboru se pohybujeme již řadu let. Neopíráme se však jen o staré, jednou nabité zkušenosti.
Naopak. Rozvíjíme se, sledujeme novinky v oboru a neustále se učíme a zdokonalujeme. Díky tomu jdeme cestou dlouhodobě udržitelné vysoké kvality nabízených služeb a produktů.

Vy, naši klienti nám dáváte práci, která nás baví. Proto si vás velmi vážíme a děkujeme za to.

Naše
prostory

Naše prostory se nachází v uzavřeném, 24 hodin hlídaném areálu, který v současné době prochází celkovou modernizací.

Průměrná doba opravy trvá 3 hodiny.

K dispozici je Vám příjemné posezení s Wifi připojením zdarma. Můžete tak po celou dobu výměny zůstat u svého auta a tento čas smyslupně využít. Případné čekání vám rádi zpříjemníme šálkem kvalitní italské kávy Pavin Café zdarma.

Zkušenost
13 let

Nazáleží na tom jestli potřebujete sklo opravit, vyměnit nebo jen konzultovat pojistnou událost. Vám i vašemu autu se bude věnovat zkušený technik s 13ti letou praxí v oboru.

Garance
kvality

Maximální péči a pozornost věnujeme každému autu bez rozdílu jeho stáří nebo ceny. Zakládáme si na preciznosti provedení, striktním dodržování technologických postupů a používání kvalitních materiálů.

Individuální
přístup

Ke každému klientovi i zakázce přistupujeme individálně. Snažíme se vám vždy vyjít vstříc v rámci termínu opravy i času vyzvednutí auta.